Social Media Links Block and Field (8.x-2.7) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Description
pt: Descrição

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Default
pt: Padrão

en: Contact
pt: Contato

en: Appearance
pt: Aparência

en: E-Mail
pt: Email

en: or
pt: ou

en: Orientation
pt: Orientação

en: by
pt: escrito por

en: Installation
pt: Instalação

en: Sizes
pt: Tamanhos

en: About
pt: Sobre

en: Not installed.
pt: Não Instalado.

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: Link attributes
pt: Atributos de Link

en: Weight for type @type
pt: Peso para o tipo @type
