Social Media Links Block and Field (8.x-2.7) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Appearance
ug: بەت يۈزى

en: Website
ug: تور بەت

en: About
ug: ھەققىدە
