Social Media Links Block and Field (8.x-2.7) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Contact
ur: رابطہ

en: Drupal
ur: ڈروپل
