Social Media Links Block and Field (8.x-2.8) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Value
es: Valor

en: Description
es: Descripción

en: Yes
es: Sí

en: Download
es: Descargar

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Default
es: Por defecto

en: Contact
es: Contacto

en: Appearance
es: Apariencia

en: E-Mail
es: Correo electrónico

en: Orientation
es: Orientación

en: Website
es: Página web

en: by
es: por

en: Installation
es: Instalación

en: Sizes
es: Tamaños

en: About
es: Acerca de

en: Not installed.
es: No instalado.

en: Platforms
es: Plataformas

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: Link attributes
es: Atributos del enlace

en: Weight for type @type
es: Peso para el tipo @type
