Social Media Links Block and Field (8.x-2.8) - en to hu translation catalogue (43 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Download
hu: Letölt

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Website
hu: Webhely

en: by
hu: -

en: Installation
hu: Telepítés

en: Sizes
hu: Méretek

en: About
hu: Leírás

en: Not installed.
hu: Nincs telepítve.

en: Platforms
hu: Platformok

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Link attributes
hu: Hivatkozásattribútumok

en: horizontal
hu: vízszintes

en: vertical
hu: függőleges

en: Remove rel attribute
hu: „rel” attribútum eltávolítása

en: Icon Style
hu: Ikonstílus

en: Social Media Links
hu: Közösségi média ikonok

en: Show name
hu: Név mutatása

en: Show the platform name next to the icon.
hu: A platform nevének mutatása az ikon mellett.

en: Default target
hu: Alapértelmezett cél

en: Remove target attribute
hu: „target” attribútum eltávolítása

en: Open in a new browser window or tab (_blank)
hu: Megnyitás új böngészőablakban vagy -fülön (_blank)

en: Open in the current window (_self)
hu: Megnyitás az aktuális ablakban (_self)

en: Open in the frame that is superior to the frame the link is in (_parent)
hu: Megnyitás az eggyel magasabb szintű keretben, mint ahol a hivatkozásra kattintva lett (<code>_parent</code>).

en: Cancel all frames and open in full browser window (_top)
hu: Minden keret törlése és megnyitás teljes böngészőablakban (_top)

en: Default rel
hu: Alapértelmezett „rel”

en: Set nofollow
hu: „nofollow„ beállítása

en: Icon Sets
hu: Ikonkészletek

en: Icon examples and download instructions
hu: Ikonpéldák és letöltési útmútató

en: Weight for type @type
hu: @type típus súlya

en: Platform URL
hu: Platform webcím

en: The selected "@iconset" iconset plugin does not exist.
hu: A kiválasztott "@iconset" ikonkészlet beépülő nem létezik.

en: To install: @download and copy it to one of these directories:
hu: A telepítés menete: @download letöltés és az alábbi könyvtárak egyikébe másolás:

en: The entered email address is not valid.
hu: A megadott email cím nem érvényes.

en: The entered Tumblr URI is not valid.
hu: A megadott Tumblr URI nem érvényes.
