Social Media Links Block and Field (8.x-2.8) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Value
ja: 値

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Download
ja: ダウンロード

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: Contact
ja: コンタクト

en: Appearance
ja: テーマ

en: E-Mail
ja: メール

en: by
ja: 投稿者

en: Installation
ja: インストール

en: Sizes
ja: サイズ

en: About
ja: アバウト

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Link attributes
ja: リンクの属性

en: Instagram
ja: インスタグラム

en: Theme hook suggestion
ja: テーマのフック候補
