Social Media Links Block and Field (8.x-2.8) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Download
sk: Prevziať

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Contact
sk: Kontakt

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Website
sk: Webová lokalita

en: by
sk: napísal

en: About
sk: Informácie o

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
