Social Media Links Block and Field (8.x-2.9) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Value
he: ערך

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Download
he: הורדה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Drupal
he: דרופל

en: Flickr
he: פליקר

en: Appearance
he: מראה

en: Facebook
he: פייסבוק

en: by
he: ע"י

en: Sizes
he: מידות

en: About
he: אודות

en: Twitter
he: טוויטר

en: Vimeo
he: וימאו

en: Not installed.
he: לא מותקן.

en: LinkedIn
he: לינקדין

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Google+
he: גוגל פלוס

en: Icon Style
he: סוג צלמיות (אייקונים)
