Social Media Links Block and Field (8.x-2.9) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Value
hi: मान

en: Description
hi: उल्लेख

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Contact
hi: संपर्क

en: RSS
hi: आरएसएस

en: Drupal
hi: ड्रूपल

en: Appearance
hi: भेष

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: by
hi: द्बारा

en: Installation
hi: स्थापना

en: About
hi: के बारे में

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
