Social Media Links Block and Field (8.x-2.9) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Description
id: Deskripsi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Download
id: Unduh

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: Contact
id: Kontak

en: Appearance
id: Penampilan

en: by
id: oleh

en: Installation
id: Pemasangan

en: Sizes
id: Ukuran

en: About
id: Tentang

en: Platform
id: Perangkat

en: Weight for @title
id: Bobot @title

en: Link attributes
id: Atribut tautan
