Social Media Links Block and Field (8.x-2.9) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Download
nl: Downloaden

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: E-Mail
nl: E-mailadres

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: by
nl: door

en: Installation
nl: Installatie

en: Sizes
nl: Afmetingen

en: About
nl: Over

en: Not installed.
nl: Niet geïnstalleerd.

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Link attributes
nl: Linkattributen

en: Weight for type @type
nl: Gewicht voor type @type
