Social Media Links Block and Field (8.x-2.9) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Download
tr: İndir

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Contact
tr: İletişim

en: Appearance
tr: Görünüm

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: Website
tr: Web sitesi

en: by
tr: yazan

en: Sizes
tr: Boyutlar

en: About
tr: Hakkında

en: Not installed.
tr: Kurulmadı.

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Link attributes
tr: Bağlantı öznitelikleri
