Social Media Links Block and Field (8.x-2.10) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: by
lt: pagal

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: About
lt: Apie

en: Weight for @title
lt: @title svoris
