Social Media Links Block and Field (8.x-2.10) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Download
os: Рахæсс

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд
