Social Media Platforms (1.0.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: URL
ar: العنوان URL

en: Custom
ar: مخصص

en: Display options
ar: خيارات العرض

en: Show icon
ar: أظهر الأيقونة
