Social Media Platforms (1.0.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Display options
et: Kuva valikud

en: Show icon
et: Ikooni kuvatakse
