Social Media Platforms (1.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Display options
hr: Opcije prikaza

en: Show icon
hr: Prikaži ikonu
