Social Media Platforms (1.0.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Rótulo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Display options
pt: Mostrar opções

en: Show icon
pt: Exibir ícone
