Social Media Platforms (1.1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Display options
az: Monitor parametrləri
