Social Media Platforms (1.1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Font
bo: ཡིག་གཟུགས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Custom
bo: རང་བཟོས
