Social Media Platforms (1.1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Display options
ca: Opcions de visualització
