Social Media Platforms (1.1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: None
de: Keine

en: Weight
de: Gewichtung

en: Image
de: Bild

en: Font
de: Schriftart

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Display options
de: Anzeigeoptionen

en: Icon type
de: Icon-Typ

en: Show label
de: Beschriftung anzeigen
