Social Media Platforms (1.1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Display options
hr: Opcije prikaza
