Social Media Platforms (1.1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: None
id: Tiada

en: Weight
id: Bobot

en: Image
id: Gambar

en: Font
id: fonta

en: Custom
id: Tersuai

en: Display options
id: Opsi tampilan
