Social Media Platforms (1.1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Weight
it: Peso

en: Image
it: Immagine

en: Font
it: Carattere

en: Custom
it: Personalizzato

en: Display options
it: Opzioni di visualizzazione
