Social Media Platforms (1.1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Font
lv: Fonts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas
