Social Media Platforms (1.1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Image
pl: Obraz

en: Font
pl: Czcionka

en: Custom
pl: Własne

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: Show label
pl: Pokaż etykietę
