Social Media Platforms (1.1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Image
pt: Imagem

en: Custom
pt: Personalizado

en: Display options
pt: Opções de exibição
