Social Media Platforms (1.1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Image
ro: Imagine

en: Custom
ro: Personalizat

en: Display options
ro: Opțiuni de afișare
