Social Media Platforms (1.1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Image
vi: Ảnh

en: Font
vi: Phông chữ

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Display options
vi: Các tùy chọn trình bày
