Social Media Platforms (1.1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Image
ar: الصورة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Custom
ar: مخصص

en: Display options
ar: خيارات العرض
