Social Media Platforms (1.1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: URL
be: Спасылка

en: Custom
be: Паводле настроек
