Social Media Platforms (1.1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Image
cs: Obrázek

en: Custom
cs: Vlastní

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení
