Social Media Platforms (1.1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Image
el: Εικόνα

en: Font
el: Γραμματοσειρά

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Display options
el: Επιλογές προβολής
