Social Media Platforms (1.1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: Font
eo: Tiparo

en: Custom
eo: Propra
