Social Media Platforms (1.1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Weight
es: Peso

en: Image
es: Imagen

en: Font
es: Fuente

en: Custom
es: Personalizado

en: Display options
es: Opciones de presentación

en: Show label
es: Mostrar la etiqueta
