Social Media Platforms (1.1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Font
et: Kirjastiil

en: Custom
et: Kohandatud

en: Display options
et: Kuva valikud
