Social Media Platforms (1.1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Display options
eu: Bistaratu aukerak
