Social Media Platforms (1.1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Image
fi: Kuva

en: Font
fi: Fontti

en: Custom
fi: Oma

en: Display options
fi: Näyttöasetukset

en: Show label
fi: Näytä etiketti
