Social Media Platforms (1.1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Weight
fr: Poids

en: Font
fr: Police

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Display options
fr: Options d'affichage

en: Linkedin
fr: LinkedIn

en: Icon type
fr: Type d'icône

en: Show label
fr: Montrer l'étiquette
