Social Media Platforms (1.1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Font
gl: Fonte

en: Custom
gl: Personalizado

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: Show label
gl: Amosar etiqueta
