Social Media Platforms (1.1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Font
he: גופן

en: URL
he: כתובת URL

en: Custom
he: מותאם

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: Facebook
he: פייסבוק
