Social Media Platforms (1.1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Image
hi: चित्र

en: URL
hi: यूआरएल

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Display options
hi: प्रदर्शन विकल्प

en: Facebook
hi: फेसबुक
