Social Media Platforms (1.1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Image
hu: Kép

en: Font
hu: Betűtípus

en: URL
hu: Webcím

en: Custom
hu: Egyéni

en: Display options
hu: Megjelenítési beállítások

en: Icon type
hu: Ikon típus

en: Show label
hu: Címke mutatása
