Social Media Platforms (1.1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Image
is: Mynd

en: Font
is: Leturgerð

en: URL
is: vefslóð

en: Custom
is: Sérsniðið
