Social Media Platforms (1.1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Image
ja: 画像

en: Font
ja: フォント

en: Custom
ja: カスタム

en: Display options
ja: ディスプレイオプション

en: Instagram
ja: インスタグラム
