Social Media Platforms (1.1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Font
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ
