Social Media Platforms (1.1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Font
lt: Šriftas

en: Custom
lt: Savitas

en: Display options
lt: Rodymo parinktys
