Social Media Platforms (1.1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Font
my: စာလုံး

en: URL
my: လိပ်စာ URL
