Social Media Platforms (1.1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Font
nl: Lettertype

en: Custom
nl: Aangepast

en: Display options
nl: Weergave-opties

en: Show label
nl: Label tonen
